Další etapa oblíbeného projektu výstavby bytových domů C13 a C14 v Milovicích.

Výstavba bytového domu začala na jaře roku 2021.
Předpokládaný termín k nastěhování začátkem roku 2023. Nově jsou domy vybaveny výtahy.

Komunikace, která bude vést k domu, bude mít venkovní parkovací stání v dostatečném množství, každý zaparkuje. K bytům v přízemí náleží předzahrádka. Všechny ostatní byty jsou vybaveny balkonem o ploše až 12m2. K bytům je možno přikoupit také sklep.

V bytech budou na radiátorech termoregulační ventily, umožňující regulovat teplotu pro každou místnost samostatně podle potřeby. Společně s plastovými okny a kvalitním zateplovacím systémem jsou tak vytvořeny podmínky pro ekonomické a úsporné hospodaření s teplem.

Koupelny jsou vybaveny vanou, nebo sprchovým koutem. Kuchyňský kout bude připraven pro instalaci kuchyňské linky. Připojení k internetu je řešeno optickými kabely rozvedenými v bytech, pozemní TV vysílání je samozřejmostí.

Milovice se za 25 let původně z vojenského posádkového města staly atraktivní lokalitou pro bydlení, podnikání i aktivní odpočinek.

Milovice jsou nejrychleji rostoucím městem ve Středočeském kraji a nabízejí tak spoustu příležitostí. Bydlete ve městě s kompletní občanskou vybaveností, kde si můžete třeba ráno zaběhat v jednom z mnoha milovických lesoparků. Nákupy, lékaře i úřady máte vždy do 10 minut chůze a několikrát za hodinu Vám jede autobus MHD. V centru Prahy vlakem za 40 minut, autem u metra do 20 minut. To všechno a mnohem víc Vám Milovice nabízejí.

Spojte se
s námi

Exkluzivní prodejce

Petr Černý
zástupce developera

Napište nám
Musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů!
Odesílám..